*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Valilik Adına Para İsteyenlere Karşı Kastamonu Valiliği Uyarı Yaptı  (Okunma sayısı 754 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Valilik Adına Para İsteyenlere Karşı Kastamonu Valiliği Uyarı Yaptı

Kastamonu Valiliği, son günlerde bazı kişilerin vatandaşlardan valilik adına para istediğini belirterek, bu şahıslara herkesin dikkatli olmasını istedi.

Kastamonu Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, "Son günlerde bazı kötü niyetli kişilerin vatandaşlarımızı dolandırmak maksadıyla telefonla arayıp kendilerini mülki idare amiri veya Valilik birim yöneticisi olarak tanıtıp "Engelli vatandaşlarımız için akülü araç, Lösemi tedavisi gören hastalara yardım, vb" gibi konularda hesap numarası vermek suretiyle para talep ederek dolandırmak istedikleri yönünde duyumlar alınmaktadır. Kötü niyetli bu kişilerin belirttiği şekilde Valiliğimiz ve bağlı Kurum - Kuruluşlarının içinde bulunduğu herhangi bir yardım toplama çalışması bulunmadığı gibi telefon ya da diğer iletişim vasıtaları ile de vatandaşlarımızdan hiçbir şekilde yardım talep edilmemektedir. Bu şekilde aranan vatandaşlarımızın arayan kişilere itibar etmemeleri, konu hakkında ivedilikle 155 veya 156 numaralı telefonlara bilgi vermeleri, zarar görmemeleri açısından önem arz etmektedir" denildi.

17.02.2017 - İHA

Anahtar Kelimeler : KAYSERİ ŞEYH TORASAN VELİ YARDIMLAŞMA VE YAŞATMA DERNEĞİ KAYSERİ ŞERİFE SATOĞLU CAMİİ YAPTIRMA VE YAŞATMA DERNEĞİ