*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: AÖF 2016 Bahar Dönemi Sınav Giriş Yerleri Açıklandı  (Okunma sayısı 906 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
AÖF 2016 Bahar Dönemi Sınav Giriş Yerleri Açıklandı
« : Nisan 14, 2016, 01:13:29 ÖS »
AÖF 2016 Bahar Dönemi Sınav Giriş Yerleri Açıklandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar dönemi ara sınavları için tarih yaklaşıyor. 16-17 Nisan tarihlerinde yapılacak olan AÖF sınavı için giriş yerleri açıklandı.

AÖF sınav giriş belgeleri adreslere gönderilmiyor. Sınav giriş belgesini almak isteyen AÖF öğrencileri sisteme giriş yaparak internet üzerinden sorgulama yapabiliyorlar.

AÖF sınav giriş yerleri internette yayınlandı. Haftaya yapılacak olan AÖF sınavları için geri sayım başladı.

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinde güz döneminde güz dönemi ara sınavı ve dönem sonu sınavı, bahar döneminde bahar dönemi ara sınavı ve dönem sonu sınavı olmak üzere ilgili öğretim dönemlerinde yeni kayıt yaptıran ve kaydını yenileten öğrencilere dört sınav yapılmakta olup öğrenciler Cumartesi-Pazar günleri sabah ve öğleden sonra dört oturumda sınavlara katılmaktadırlar.

Sınavlar Türkiye ve K.K.T.C. Lefkoşa’da aynı saatlerde sabah 9.30’da, öğlenden sonra 14.00’da yapılmaktadır.

Sınavlarda soru kitapçığı ve cevap kâğıdı olarak iki tür belge kullanılmaktadır. Sınavlar beş seçenekli çoktan seçmeli test şeklinde yapılmaktadır.

Sınavın yapıldığı Cumartesi ve Pazar günlerinde AÖF büroları 08.00 – 16.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Öğrenciler seçmiş oldukları sınav merkezlerinde sınava katılırlar. Öğrencilerin; ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, ilçe, bina, salon, sıra, tarihte ve saatte sınava gireceği “Fotoğraflı Sınava Giriş Belgesi”nde belirtilmektedir.

09.04.2016 - Yaşadıkça