*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Beypazarı'nda Kurum Temsilcilerine İşaret Dili Eğitimi  (Okunma sayısı 793 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Beypazarı'nda Kurum Temsilcilerine İşaret Dili Eğitimi
« : Aralık 22, 2015, 10:29:03 ÖÖ »
Beypazarı'nda Kurum Temsilcilerine İşaret Dili Eğitimi

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Aksoy, konferans salonunda başlayan ve 1 hafta sürecek olan eğitimle ilgili yaptığı açıklamada, Beypazarı'nda ilk defa işret dili eğitimi başlattıklarını söyledi. Eğitime okullardan ve çeşitli meslek kuruluşlarından 60 kişinin katıldığını anlatan Aksoy, şunları kaydetti: "Bütün kamu kurumu, resmi ve özel eğitim kurumlarından birer temsilcinin katıldığı bu eğitim sonunda Beypazarı'nda bütün kurumlarda işaret dilinden anlayan birer personel bulunmuş olacak. Böylece işitme engelli vatandaşlarımız ilçemizdeki hangi kuruma giderse gitsin iletişim kurabilecekler. Dertlerini anlatıp hizmet alabilecekleri bir personel tarafından karşılanacak ve talepleri kolayca tesbit edilip yerine getirilmiş olacak."Aksoy, eğitimin 25 Aralık'ta tamamlanacağını sözlerine ekledi.

22.12.2015 - AA

Etiketler: Gün içinde sürekli hareket Halinde iken tansiyon sabit kalmaz. Normaldir. Ama su bol için Her gün belli saatte ölçün ve yazın Dr bildirin.14 üzerine çıkarsaki içtiğimiz ilaçlar tansiyon yükseltiyor norwasc için Büyük bir