*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Keçiören Belediyesi Okulları Yeni Eğitim Öğretime Hazır Hale Getirdi  (Okunma sayısı 848 defa)

Çevrimdışı kayseriengelliler

• Administrator
  • Hero Member
Keçiören Belediyesi Okulları Yeni Eğitim Öğretime Hazır Hale Getirdi

Keçiören Belediyesi, 2015-2016 eğitim-öğretim yılı öncesi hazırlıklarını sürdürüyor. Belediye ekipleri, okulların yaz tatiline girmesiyle birlikte iç ve dış tadilatlarını tamamlayarak, okulları eğitim-öğretime hazır hale getirdi. Birçok okulun dış cephelerini yenilemeye devam eden ekipler, okulların çevrelerindeki bordür, tretuvar ve kilit taşı yapımını da tamamladı. Okullarda engelli rampasını da düşünen Keçiören Belediyesi, panel çit, bahçe içi karo, kum havuzu, merdiven, raylı kapı yapımı gibi tamiratlarla çocukların yeni dönemde daha güvenli bir şekilde eğitim almalarını amaçlıyor.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak okul tadilatlarıyla ilgili, "Okullarımızın fiziki eksikliklerini gidererek çocuklarımızın çok daha sağlıklı ve çok daha güvenli şartlarda eğitimlerine devam etmelerini amaçlıyoruz. 2015-2016 eğitim-öğretim yılının başlamasına sayılı günler kaldı. Biz de okulların altyapı eksikliklerini gideriyoruz. Eğitime yapılan her yatırım bizim için değerlidir, önemlidir. Öğrencilerimizin başarılı bir dönem geçirmelerini diliyorum" diye konuştu.

11.09.2015 - İHA
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri

Engelsiz Bir Dünya için  Bizde VARIZ Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri