*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Engelli Taraftar Fatih Oğlak Fenerbahçe Antrenmanında  (Okunma sayısı 1753 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Engelli Taraftar Fatih Oğlak Fenerbahçe Antrenmanında
« : Kasım 04, 2013, 04:31:59 ÖÖ »
Engelli Taraftar Fatih Oğlak Fenerbahçe Antrenmanında

Engelli genç Fatih Oğlak, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyetle bir araya geldi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, en büyük dileği Fenerbahçeli futbolcularla tanışmak ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nı görmek olduğunu dile getiren engelli genç Fatih, futbolcular Volkan Demirel ve Mehmet Topal'ın davetlisi olarak Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'ne geldi.

Antrenman sonrası teknik ekip ve oyuncularla tanışan Fatih'in, birlikte sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdiği bildirildi.

Fatih Oğlak'ın Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ömer Temelli'nin konuğu olarak Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nı da gezeceği ve kulübün "Rüya Bir Gün" organizasyonları kapsamında Fatih'e, Türk Böbrek Vakfı tarafından akülü sandalye armağan edileceği kaydedildi.- AA

Etiketler : Gecenin bu çıldırtan yalnızlığında Aşkın ayak seslerini duyuyorum yüreğimde Ve hasretini içimde,SENİ SEVİYORUM! Sesini duymak istiyorum uyumadan önce Sabahlara kadar konuşmak,Hiç kapatmamak telefonu...Aynı düşlere uyumak sonra Ve uyanmak aynı güneşe SENİ SEVİYORUM! Daha bir güzelleştim son günlerde,Gözlerimin içi parlıyor,Kabına sığdıramıyorum aşkı.Gülmek geliyor içimden