*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Engelli Milletvekili Adayı Serkan Bayram AK Parti'den Milletvekili Seçildi  (Okunma sayısı 843 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Engelli Milletvekili Adayı Serkan Bayram AK Parti'den Milletvekili Seçildi

27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul 1. Bölge 14'nci sıra millet vekili adayı Serkan Bayram milletvekili seçildi.

1974 yılında Erzincan Refahiye'de doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi’nde yüksek lisansını yaptı.

Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Ana Bilim Dalında doktora eğitimine devam etmektedir. Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliği, ERSİAD Yönetim Kurulu Üyeliği, Hukukun Üstünlüğü Platformu, Ortopedik Engeliler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği gibi birçok STK’da görev aldı.

7 Haziran 2015 ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde Erzincan Milletvekili Adayı gösterilmiş ve 1 Kasım 2015 seçimlerinde Erzincan Milletvekili seçilmiştir.

25.06.2018 - Yaşadıkça

Etiketler : KAYSERİ DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR DERNEĞİ KAYSERİ DENGE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ KAYSERİ DAĞCILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ KAYSERİ