*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Mutlak Kulak Çağrıhan’ın Sahne Performansı Alkış Aldı  (Okunma sayısı 118 defa)

Çevrimdışı kayseriengelliler

• Administrator
  • Hero Member
Mutlak Kulak Çağrıhan’ın Sahne Performansı Alkış Aldı
« : Haziran 04, 2024, 04:25:29 ÖÖ »
Mutlak Kulak Çağrıhan’ın Sahne Performansı Alkış Aldı

Sosyal medya platformunda Otizmli Çağrıhan Atyıldız’ın annesi sahnedeki performansını paylaştı. Çağrıhan “mutlak kulak” olarak bilinen yeteneğiyle sahnedeki performansı izleyicilerden alkış almayı başarıyor.

Sallandı, kulaklarını kapadı

Video oynatıcı

00:00
02:20

“Düetteki sabrı”

Sosyal medya platformunda Otizmli Çağrıhan Atyıldız’ın annesi sahnedeki performansını paylaştı. Çağrıhan “mutlak kulak” olarak bilinen yeteneğiyle sahnedeki performansı izleyicilerden alkış almayı başarıyor.

Video oynatıcı

00:00
02:20

Çağrıhan’ın annesi sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada “İl milli eğitim müdürü, vali, ilçe milli eğitim müdürü protokoldeydi. Herkes tedirgindi. Acaba sahneden indirilebilir mi korkusu hakimdi. Düşünün! Ama öğretmeni her göz göze geldiğimizde ” keyfini çıkarın” dercesine mimik yaptı bana. Onlarla gurur duydum. İşte farkındalık! “

“Kötü seslere alışmak zorundayım”

“1,5 saatlik sahne performansı için günlerce, saatlerce provalarda tüm seslere maruz kalmış absolude kulak Çağrıhan, son anda sahneye çıkmaktan vazgeçme sebebini “kötü seslere alışmak zorundayım” diye kendince açıklamıştı. Ama emek veren öğretmenlerini de incitmeyecek kadar da empatikti. Sallandı, kulaklarını kapadı, koro arkadaşlarına durup durup sarıldı… Ve sonuç. Düetteki sabrı.”

Kaynak: Yaşadıkça.com

Çağrıhan Atyıldız Mutlak Kulak Müzik Otizmli
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri

Engelsiz Bir Dünya için  Bizde VARIZ Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri