*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Engelli Oğlunun Fotoğrafının Kullanılmasına Tepki Gösterdi  (Okunma sayısı 268 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Engelli Oğlunun Fotoğrafının Kullanılmasına Tepki Gösterdi

Çorum’un cadde ve sokaklarında, engellilere yardım toplama adı altında satılmaya çalışılan gazete, dergi ve broşürler engellileri mağdur ediyor. Sevda Çıbık, yüzde 100 engelli olan oğlu Kadir’in fotoğrafının yer aldığı broşürün engellilere yardım toplama bahanesiyle satıldığını belirterek, duruma tepki gösterdi.

Tanıdıklarının, kendilerine telefonla ulaşarak, bilmedikleri şahıs ya da şahısların 19 yaşındaki yatağa bağımlı oğlu Kadir’in fotoğrafının yer aldığı broşürleri satarak yardım topladıkları yönünde bilgi verdiklerini kaydeden Sevda Çıbık, “Broşürde Kadir’in fotoğrafını gören tanıdıklarımız telefonla bize ulaşarak durumu anlattılar. Fotoğrafın kullanılması konusunda bizden izin alınmadı. Böyle bir duruma izin vermeyiz. Mağdur olduk. Polise giderek şikayetçi olacağız” dedi.

corumhakimiyet.net

ETİKETLER BağışÇorumDolandırıcıEngelli kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45