*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Türkiye Bankalar Birliği Bankacılık Meslek Eğitim Programı ile Geleceğine Yön Ve  (Okunma sayısı 512 defa)

Çevrimdışı kayseriengelliler

• Administrator
  • Hero Member
Türkiye Bankalar Birliği Bankacılık Meslek Eğitim Programı ile Geleceğine Yön Ver!

Türkiye Bankalar Birliği, engelsizkariyer.com işbirliğiyle engeli olan gençlere yönelik olarak Bankacılık Meslek Eğitim Programı’nı hayata geçiriyor. Katılımcılar programda temel bankacılık, kişisel gelişim ve MS Ofis Programları konularında donanımlarını artıracak eğitimler alacak. Programa katılacak olan engelli gençler, ücretsiz 15 gün süren ve çevrim içi (online) gerçekleşecek eğitimlerin sonunda sertifika almaya hak kazanacak. Programı tamamlayanlara ayrıca bankaların insan kaynakları profesyonelleriyle bir araya gelme imkânı sunulacak.

Bankacılık Meslek Eğitim Programı’nda yerini almak isteyen engeli olan adaylar için aranan nitelikler aşağıdaki gibidir.

Program başvurusu için koşullar:
– En az %40 ve üzeri engel oranına sahip,
– Lisans mezunu,
– Bankacılık ve finans konularına ilgili,
– Bilgisayar kullanabilen, teknolojiye yatkın,
– Emekli olmayan,
– Haftada 5 gün online sınıf eğitimlerine ve çalışma temposuna hazır adaylar başvuru yapabilirler.

Not: İlgili üniversitelerin son sınıf öğrencileri, tek ders gibi az dersi kalan adayların da başvurularını bekliyoruz.

Detaylı bilgi ve başvuru için: bit.ly/3WD4PQN

Kaynak: Engelsizkariyer.com

KATEGORİLER Editörün SeçtikleriEğitimHaberlerSon Dakika
 ETİKETLER Bankacılık Meslek Eğitim ProgramıEngelli İstihdamıEngellilerEngelsiz KariyerTürkiye Bankalar Birliği kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri

Engelsiz Bir Dünya için  Bizde VARIZ Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri