*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Depremde Yaralanan Nijeryalı: Daha Önce Hiç Deprem Görmedim  (Okunma sayısı 271 defa)

Çevrimdışı kayseriengelliler

• Administrator
  • Hero Member
Depremde Yaralanan Nijeryalı: Daha Önce Hiç Deprem Görmedim

İstanbul’daki yaralının Beylikdüzü’nde birinci kattaki evin balkonundan atlayan 31 yaşındaki Nijeryalı Delight Nweke olduğu öğrenildi. Sağ bacağı kırılan Nweke hastaneye kaldırıldı.

Düzce merkezli depremde İstanbul’da paniğe kapılan Nijeryalı, balkondan düşerek yaralandı. Nijeryalı Delight Nweke daha önce hiç deprem görmediğini söyleyerek, “Balkona doğru koştum. Balkondan aşağı atlarken dengemi kaybettim. Hala panik içindeyim” dedi.

Nweke, “Evde uyuyordum, deprem sırasında uyandım. Türkiye’ye Ocak ayında ticaret için geldim. Çok korktum, ev sallanıyordu. Daha önce hiç deprem görmedim. Balkona doğru koştum. Balkondan aşağı atlarken dengemi kaybettim. Bacağım kırıldı, sonra ambulansı aradılar. Ambulans beni hastaneye getirdi. Hala panik içindeyim” dedi.

Karar

KATEGORİLER Haberler
 ETİKETLER BeylikdüzüDepremDüzceGölyakaNijerya #kayseri de #Bir ilk #Kiralık #Akülü #Tekerlekli #Sandalye #Kayseri de #Kiralık #Tekerlekli #Sandalye #Kayseri de #Kiralık #Çocuk #Tekerlekli #Sandalyesi 0544 716 20 45
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri

Engelsiz Bir Dünya için  Bizde VARIZ Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri