*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Tunceli’de 70 Yaşındaki “Sözde Şifacı”, Zihinsel Engelli Genç Kızı Taciz Etti  (Okunma sayısı 236 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Tunceli’de 70 Yaşındaki “Sözde Şifacı”, Zihinsel Engelli Genç Kızı Taciz Etti

Olay, Tunceli’nin şehir merkezindeki bir parkta yaşandı. Hemen hemen 2 senedir kendisini, “Ben öldüm, geri döndüm, sürekli uçuyorum ve insanların üstündeki nazarı çıkarıyorum, şifacıyım” diye tanıtan Hasan Vural, bankta oturan bir kızın yanına oturup “Sende nazar var, ben çıkarayım” dedi.

Tunceli’de bir parkta olanlar görenleri şoke etti. Kendisinin şifacı olduğunu belirten 70 yaşındaki adamın zihinsel engelli olduğu söylenen genç kıza “Sende nazar var, ben çıkarayım” dediği ve hırkasından elini sokarak 19 yaşındaki kıza dokunduğu anlar kamera yansıdı.

Sapık şifacı Hasan Vural’ın kendisini “Ben öldüm, geri döndüm, sürekli uçuyorum ve insanların üstündeki nazarı çıkarıyorum” şeklinde tanıttığı gün yüzüne çıktı. Vural’ın “cinsel istismar” suçundan tutuklandığı bildirildi.

DHA

KATEGORİLER Haberler
 ETİKETLER Cinsel İstismarNazarSapıkŞifacıTacizTunceliYaşlıZihinsel Engelli Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45 Kayseri de Bir ilk Eşyalı Günlük Haftalık Ev 0544 716 20 45