*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Milletvekili Arzu Erdem: Engelli Öğretmen Adaylarının Tümü Atanmalı  (Okunma sayısı 658 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Milletvekili Arzu Erdem: Engelli Öğretmen Adaylarının Tümü Atanmalı

MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem engelli öğretmen adayları için atama istedi.

TBMM Genel Kurulunda konuşan Erdem, engelli öğretmen adaylarının tümünün atanması gerektiğini ifade etti.

Engelli öğretmenlerle ilgili bir düzenleme gelebilir ve tüm engelli öğretmenlerimizin ataması yapılabilir diyen Erdem, sözlerini şöyle sürsürdü.

"Engelli öğretmen adaylarımızla ilgili… Bir avuç engelli öğretmen adayımız var. Hepimiz, özellikle engelli öğretmenlerimizle alakalı aynı hassasiyeti elbette ki ortaya koyuyoruz ama iş, aslında işin çözümüne geldiği zaman, yeteri kadar elimizi taşın altına koyuyor muyuz, ona bir bakmak gerekiyor çünkü engelli öğretmenlerle ilgili bir düzenleme gelebilir ve tüm engelli öğretmenlerimizin ataması yapılabilir. Bu anlamda, özellikle buradan, engelleri olup… Bana göre hiç engel değil, engel aslında o kardeşlerimizi, öğretmenlerimizi anlamayanlarda. Onların atanmasıyla ilgili yüreğimizin kendileriyle bir olduğunu da söylemek istiyorum."

08.02.2018 - Engelsizler.net

Etiketler : HALİLURRAHMAN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE KALKINDIRMA DERNEĞİ HALİDİYYE SOSYAL YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA İLİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ HACILAR YARDIM VE EĞİTİM DERNEĞİ