*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: GÜLSEM Gülen Yüzler Sanat Eğitim Merkezi 3 Aralık Etkinliği Düzenleyecek  (Okunma sayısı 724 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
GÜLSEM Gülen Yüzler Sanat Eğitim Merkezi 3 Aralık Etkinliği Düzenleyecek

GÜLSEM gülen yüzler sanat eğitim merkezi, İstanbul Merkezli engelliler tiyatro grubudur.

GÜLSEM olarak en büyük amacı tüm engelli gruplarını bir araya toplayıp, birbirlerinin eksiklerini tamamlayarak, sosyal ve kültürel hayata katkıda bulunmaktır. Böylece engelliler birlikte hareket etmeyi öğrenecek, birlikte yapılan her işin başarı ile sonuçlanacağını göreceklerdir. Toplumun engellilere olan bakış açısı değişecek, onlara olan güveni artacaktır.

2007 yılı itibariyle Gülsem Gülen Yüzler Sanat Eğitim Merkezi Engelliler Tiyatro Grubu olarak yoluna devam etmektedir. Grup birkaç gönüllü ve tamamı engelli arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Gülsem Gülen Yüzler Sanat Eğitim Merkezi Engelliler Tiyatro Grubu 3 Aralık Pazar Günü Dünya Engelliler Gününde saat 15:00'te Taksim Grand Pera Emek sahnesinde etkinlik düzenleyecek.

29.11.2017 - Yaşadıkça

Etiketler : metin belgesi ve chrome 'da calısıyor oyunda calıstırmak ıcın neler gereklı acaba Keylogger iyi forumlar önerdiğiniz keylogger programı varmı bazılarını denedim ama klavyede