*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Elektrikli Testerenin Üzerine Düşen Engelli Sporcu Mehmet Öz Hayatını Kaybetti  (Okunma sayısı 777 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Elektrikli Testerenin Üzerine Düşen Engelli Sporcu Mehmet Öz Hayatını Kaybetti

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir hafta önce evlenen işitme engelli sporcu Mehmet Öz, elektrikli testerenin üzerine düşmesi sonucu yaşamını yitirdi.

DİKENLİ DALLARI TEMİZLİYORDU

Ailesiyle Tepeköy Mahallesi Karaölü mevkisindeki zeytin bahçesine giden Manavgat Belediyespor Kulübü Voleybol Takımı oyuncusu Öz (26) mersin ağacının üzerini kaplayan dikenli dalları temizlemeye çalıştı.

FENALAŞAN EŞİ HASTANEYE KALDIRILDI

Mehmet Öz'ün vefatını öğrenince fenalaşan eşi Kübra Öz ile kardeşi Avni Öz, 112 sağlık acil servis ekiplerince Manavgat Devlet Hastanesine kaldırıldı.

6 GÜN ÖNCE EVLENMİŞTİ

Manavgat Belediyespor Kulübü Voleybol Takımı oyuncusu Mehmet Öz, 29 Ekim'de işitme engelli Kübra Yılmaz ile evlenmişti. Öz çifti, gelinlik ve damatlıkla Antalya'da İşitme Engelli Milli Takımı'nın İngiltere ile oynadığı Avrupa şampiyonası eleme grubu müsabakasına gidip, maçı şeref tribününde izlemişlerdi.

06.11.2017 - İHA

Anahtar Kelimeler : Oldum Kadınlar Ağlama Bebeğim Turuncu Gemi Ben Beni Karanlıkta Acilara Tutunmak  öyle Bir Yerdeyimki şafak Turkusu Yakamoz Amanın Minnoş Birazdan Kudurur deniz