*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Görme Engelli Çocuk Arda Turan'ı Duygulandırdı  (Okunma sayısı 1680 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Görme Engelli Çocuk Arda Turan'ı Duygulandırdı
« : Kasım 18, 2013, 02:45:47 ÖÖ »
Görme Engelli Çocuk Arda Turan'ı Duygulandırdı

A Milli Takım'ı Mersin'e uğurlayan taraftarlar arasındaki görme engelli bir çocuk kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyince Arda'nın gözleri doldu.

A Milli Futbol Takımı, Belarus ile Salı günü Tevfik Sırrı Gür Stadı'nda oynayacağı özel karşılaşma için, Mersin'e hareket etti.Milli takım teknik heyeti ve futbolcuları otel önünde toplanan az sayıda taraftar tezahüratlarla Mersin'e yolcu etti. A Milliler, Mersin'de Hilton Oteli'ne yerleştikten sonra, saat 19.00'da ilk antrenmanını yapacak.

ENGELLİ ÇOCUĞU SEVİNDİRDİLER

Otelin çıkış kapısında bekleyen görme engelli 9 yaşındaki Abdul Vahap Özdemir'in elinden tutan kaleci Tolga Zengin, takım otobüsüne bindirdi. Otobüs içerisinde oyuncularla konuşan Vahap, daha sonra teknik direktör Fatih Terim ve Arda Turan ile fotoğraf çektirirken, Arda'nın gözleri doldu.-haberler.com

Anahtar Kelimeler : Karanlık,Beni hapsediyor.Tek gördüğüm saf korku.Yaşayamıyorum.Ölemiyorum.Kendime hapsoldum.Vücudum zindanımdır