*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Nevşehir Belediyesi, Özel Bireylerin Ağız ve Diş Sağlığı Taramasını Yaptı  (Okunma sayısı 492 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Nevşehir Belediyesi, Özel Bireylerin Ağız ve Diş Sağlığı Taramasını Yaptı

Nevşehir Belediyesi Özel Bireyler Eğitim Merkezi’nde ağız ve diş sağlığı taraması yapıldı.

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve zihinsel engelli bireyler için el sanatları, okuma-yazma, spor ve müzik kurslarının yanı sıra kültürel ve sosyal faaliyetlerin gerçekleştirildiği Özel Bireyler Eğitim Merkezi’nde ağız ve diş sağlığı taraması yapıldı.

Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde görevli Diş Hekimlerinden Edip Kolukısa ve Hemşire Nuran Kaynar tarafından gerçekleştirilen taramada, ağız ve diş sağlığı konusunda genel bilgiler verilen öğrencilere sağlıklı ve doğru diş fırçalama teknikleri anlatıldı.

Ağız ve diş sağlığı taramasına merkezde eğitim gören 45 özel birey katıldı.

nevsehir.bel.tr

KATEGORİLER Sağlık
 ETİKETLER Ağız ve Diş SağlığıEğitim MerkeziNevşehir BelediyesiÖzel BireylerZihinsel Engelli Kayseri de Bir ilk Kiralık Akülü Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45