*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Yozgat Valiliğine Akülü Engelli Araç Şarj İstasyonu Kuruldu  (Okunma sayısı 520 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Yozgat Valiliğine Akülü Engelli Araç Şarj İstasyonu Kuruldu

CK Enerji Çamlıbel Elektrik, Yozgat Valiliğine akülü engelli araç şarj istasyonu kurdu.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik, "Hayatı Aydınlat Projesi" kapsamında engelli vatandaşların hayatın içinde yer almasına destek olmak amacıyla Yozgat Valiliğine akülü engelli araç şarj istasyonu kurdu.

Yozgat Valisi Kadir Çakır, valilik binasıda yer alan istasyonda engelli vatandaşlara, akülü araçlarını ücretsiz şarj etme imkanı sağlayan CK Enerji Çamlıbel Elektrik yetkililerine teşekkür etti.

CK Enerji Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin, Hayatı Aydınlat Projesi kapsamında engelli vatandaşların hayatını kolaylaştıracak adımlar atma gayreti içinde olduklarını belirtti.

Tekin, "Kentin en işlek noktalarına şarj istasyonları kurarak engelli vatandaşlarımızın rahatça dışarıya çıkmalarına destek olmaya çalışıyoruz. Sivas ve Tokat'tan sonra Yozgat'ta valilik binası içine kurduğumuz istasyonumuzun açılışını yapıyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sayın Valimize bugüne kadar bize verdiği destek için teşekkür ediyorum. İstasyonumuzun ilimize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

12.03.2020 - AA

Etiketler : kayseri sonuç kısmında ki chili aditi sendoromu hakkında bilgisi olan var mi doktoruma yarın gidip raporu göstereceğim lakin merak ettim böbrekte  büyüme ve taş varYeğenimle kahve