*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Şanlıurfa’da Engelliler Spor Kulübü Maddi Sıkıntı Çekiyor  (Okunma sayısı 1757 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Şanlıurfa’da Engelliler Spor Kulübü Maddi Sıkıntı Çekiyor

Türkiye Engelliler Basketbol 1. Ligi 3 Kasım 2013 tarihinde start alıyor. Şanlıurfa’da Engelliler Spor Kulübü Dernek Başkanı Serdar Yıldırım, ciddi anlamda tekerlekli sandalye, forma ve eşofman sıkıntısı çektiklerini dile getirdi.

Türkiye Basketbol Engelliler 1. Ligi 3 Kasım’da 2013 tarihinde başladığını hatırlatan Yıldırım, “Ligin başlamasına sayılı günler kaldı. İlk maçımızı kendi sahamızda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağız. Geçen yıl 2 oyuncumuzu Beşiktaş’a gönderdik. Transfer anlamında bu yıl biraz sıkıntı yaşıyoruz. Ligde tabi ki şampiyon olmak isteriz ama bu sıkıntılarla biraz zor görünüyor. O yüzden bu yıl ki hedefimiz ligi üst sıralarda bitirmek. Takımımızın malzeme eksiklikleri çok. Yetkililerden ve Şanlıurfalı hayırsever vatandaşlardan yardım bekliyoruz” dedi.

En çok tekerlekli sandalye, forma ve eşofmana ihtiyaçları olduğunu vurgulayan Serdar Yıldırım, “Lütfen bize yardım etsinler. Valimiz Celalettin Bey ve Başkanımız Fakıbaba ile henüz görüşemedik. Görüşüp yardım talebinde bulunacağız. Türkiye’de birçok ilde bu tür takımlarda belediye bünyesinde hizmet veriyor. Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile görüşebilirsek takımımızın belediye bünyesinde alınmasını talep edeceğiz” diye konuştu. - engellilerspor.com

Etiketler : kullanıldığı araca binip gezebilmek hariç 3 Sınıf Vestibüler bozukluk işaretlerine ait destekleyici objektif bulguların olması ve günlük aktivitelerin yardımsız gerçekleştirilememesi kişisel bakım hariç 4 Sınıf Vestibüler bozukluk işaretlerine ait destekleyici objektif bulguların olması ve günlük