*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: “Bankacılık Meslek Eğitim Programı” Başvuruları Başladı!  (Okunma sayısı 525 defa)

Çevrimdışı kayseriengelliler

• Administrator
  • Hero Member
“Bankacılık Meslek Eğitim Programı” Başvuruları Başladı!

Türkiye Bankalar Birliği, Engelsizkariyer.com işbirliğiyle engeli olan gençlere yönelik olarak Bankacılık Meslek Eğitim Programı’nı hayata geçiriyor.

Katılımcılar programda; Temel Bankacılık, Kişisel Gelişim ve İleri Düzey “Excel Uzmanlığı” başta olmak üzere Microsoft Ofis Programları konularında donanımlarını artıracak eğitimler alacak.

Programa katılan engeli olan gençler, ücretsiz 15 gün süren ve çevrim içi (online) gerçekleşecek eğitimlerin sonunda sertifika almaya hak kazanacak.

Programı tamamlayanlara ayrıca bankaların İnsan Kaynakları profesyonelleriyle bir araya gelme imkânı sunulacak.

Bankacılık Meslek Eğitim Programı’nda yerini almak isteyen engeli olan adaylar için aranan nitelikler aşağıdaki gibidir.

Başvuru İçin Koşullar:

– En az %40 ve üzeri engel oranına sahip,
– Lisans mezunu,
– Bankacılık ve Finans konularına ilgili,
– Bilgisayar kullanabilen ve teknolojiye yatkın,
– Emekli olmayan,
– Haftada 5 gün online sınıf eğitimlerine ve çalışma temposuna hazır adaylar, başvurularınızı bekliyoruz.

Not: İlgili üniversitelerin son sınıf öğrencileri, tek ders gibi az dersi kalan adaylar da başvuru yapabilirler.

HEMEN BAŞVUR: https://www.engelsizkariyer.com/IlanGoster.aspx?JobID=5617

Yaşadıkça

KATEGORİLER EğitimHaberler
 ETİKETLER Bankacılık EğitimiEngelliEngelli İstihdamıKişisel GelişimMesleki EğitimTemel Bankacılık Kayseri de Kiralık Tekerlekli Sandalye Kayseri de Kiralık Çocuk Tekerlekli Sandalyesi 0544 716 20 45
Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri

Engelsiz Bir Dünya için  Bizde VARIZ Diyalizle Yaşam Engelliler Derneği Kayseri