*
Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Kayseri Engelliler Derneği Telefon 0533 392 33 88

Gönderen Konu: Bucak Belediyesi Engelli Yolu Yapımına Başladı  (Okunma sayısı 791 defa)

Çevrimdışı melleseferi

• öMeR
  • Administrator
  • Hero Member
  • SiTe YöNeTiCiSi
    • www.kayseriengellilerdernegi.com
Bucak Belediyesi Engelli Yolu Yapımına Başladı
« : Ekim 13, 2015, 01:24:45 ÖS »
Bucak Belediyesi Engelli Yolu Yapımına Başladı

Bucak Belediyesi engellilerin toplumsal yaşama katılabilmeleri için "engelli yolu" yapımına başladı.

Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaklaşık 3 bin 500 metrelik hissedilebilir yürüyüş bandı yapımına başladıklarını söyledi.

"Engelsiz Bucak" sloganıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Mutlu, "Bunun için Bucak'ta sanayi yolunda, Hökez, Adnan Menderes ve Muhsin Yazıcıoğlu bulvarlarından TOKİ'ye kadar olan bölümdeki kaldırımlarda hissedilebilir yürüyüş bandı yapımına başladık" dedi.

Mutlu, Bucak'a daha iyi hizmet verebilmek adına son 1,5 yılda birçok projeye imza attıklarını anlattı.

Bucak'ın kalkınması ve gelişmesi için çalıştıklarını ifade eden Mutlu, daha çağdaş bir kent yaşamını sağlayabilmek için önem taşıyan uygulamalara öncelik veridiklerini bildirdi.

13.10.2015 - AA

Etiketler: selamın aleykum ben ankaradan ömer siteniz cok guzel olmus devamı dilegıyle ikitane sitem var umarım kerem cem heker fatoscb profile emre güzel yazı çok sevdim ben hüzünü.ziyaret etmek istersen beklerim